اقامتگاه بومگردی”بامحمود”-اتاق۴ کد-۲۹۶۲

80,000تومان

توضیحات

اقامتگاه بومگردی”بامحمود”-اتاق۴ کد-۲۹۶۲

اقامتگاه بومگردی”بامحمود”-اتاق۴ کد-۲۹۶۲ ،اقامتگاه بوم گردی بامحمود در استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای گورزین قرار دارد. روستای گورزین در ۵۵ کیلومتری قشم و در وسط جزیره قرار دارد. این روستا از غرب به دریا و جنگل های حرا منتهی می شود و از آب و هوایی گرم و مرطوب برخوردار است. این خانه با معماری سنتی و بومی، ۴۵ سال قدمت دارد و دارای ۵ اتاق اقامتی است. اتاق های این خانه دارای امکاناتی نظیر سیستم سرمایشی کولر گازی و سرویس کف خواب (تشک و پتو) می باشد. بدلیل حفظ فضای سنتی، سرویس بهداشتی در اتاق های اقامتگاه تعبیه نشده و مهمانان می بایست از توالت ایرانی و حمام موجود در محوطه، بصورت مشترک استفاده نمایند. اقامت در این بومگردی به همراه صبحانه است. همچنین گردشگران در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی می توانند انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش دهند. برپایی کمپ در جزیره هنگام و اجرای موسیقی سنتی از برنامه های این خانه بومی برای مسافران می باشد.

۱ نفر ظرفیت استاندارد

به علاوه ۶ نفر اضافه

بعضی روزها موسیقی پخش میشوداقامت در این بومگردی به همراه صبحانه است. همچنین گردشگران در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی می توانند انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش دهند. دلیل حفظ فضای سنتی، سرویس بهداشتی در اتاق های اقامتگاه تعبیه نشده و مهمانان می بایست از توالت ایرانی و حمام موجود در محوطه، بصورت مشترک استفاده نمایند. اتاق های این خانه دارای امکاناتی نظیر سیستم سرمایشی کولر گازی و سرویس کف خواب (تشک و پتو)، یخچال عمومی می باشد.

 

#اجاره-ویلا-روزانه-در-قشم

#اجاره-كوتاه-مدت-خانه-در-قشم

#منزل-اجاره-ای-در-قشم

#اجاره-منزل-مسکونی-در-قشم

#اجاره-سوئیت-در-قشم-برای-یک-شب

اقامتگاه بومگردی"بامحمود"-اتاق4 کد-2962

اقامتگاه بومگردی"بامحمود"-اتاق4 کد-2962

اقامتگاه بومگردی”بامحمود”-اتاق4 کد-2962 ،اقامتگاه بوم گردی بامحمود در استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای گورزین قرار دارد.

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 نظرات)

مکان

این اقامتگاه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

Call Now Button